• Ново
24Севечна облека за удобност женски удобно вклопување еластично половината Максични здолништа
zoom_in

24Севечна облека за удобност женски удобно вклопување еластично половината Максични здолништа

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Класично и модерно, ова трендовски здолниште за породилно максимално здолниште од 24 Seven Comfort облека има лесна еластична лента за половината за постојана удобност во стилот. Стилското здолниште е завршено со допир на истегнување за да одговара на кој било вид на тело како шарм. Достапно во широк спектар на бои, ова здолниште е совршен додаток на гардеробата на која било мода како парче. Еластична половината. Макси должина. удобен материјал. се вклопува во истегнување. Максични здолништа за породилно. Максични здолништа за породилно. Обичен, цврст.

Им се допаѓа и на купувачите..