• Ново
Quilte Baby Boy & Toddler Boy Boy Mirts and Shorts Set, 2-парчиња, големини 0 3M-4T
zoom_in

Quilte Baby Boy & Toddler Boy Boy Mirts and Shorts Set, 2-парчиња, големини 0 3M-4T

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Толку симпатична, толку убав. Оваа летна облека поставена од Quiltex има удобни карго-шорцеви и кошула со краток ракав за кратки ракави со шарени отпечатоци. Сега вашето бебе или момче дете е подготвено да се упати кон активности на топло време и забава за лето! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 кошула и 1 пар шорцеви. Карактеристики на кошулата : јака; Предно затворање на копчето; кратки ракави; џеб на градите; сите отпечатоци. Кратки карактеристики : стил на влечење; карго џебови; предниот принт. Копче за момчиња за бебиња и мали деца и шорцеви поставени од Quiltex.

Им се допаѓа и на купувачите..