• Ново
Објавувања на ткаенини со повеќе бои мали авантуристички апликации за железо
zoom_in

Објавувања на ткаенини со повеќе бои мали авантуристички апликации за железо

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Воведување на Креирај го од Fabric Editions, Inc. дизајниран да ја инспирира креативноста преку квалитетна ткаенина и возбудлив дизајн. Персонализирајте ги вашите проекти со овие авантуристички апликации. Секој се печати и детали за везови со карактеристики за рачно изработен изглед. Авантурата чека и опциите се бесконечни! Апликацијата можете да ја преместите од проект во проект со уникатна апликација за кора и стап или железо во место за да станете постојани. Мала авантура, 2 парчиња, 6 pk. Точката вклучува 6 комплети од една 1,75 "Апликација и една 1,5" x 1,75 "Апликација. Апликацијата е одлична за персонализирање на декор за домашни работи, примање на ќебиња, перници и многу повеќе! - Ironелезо на и/или самостојно лепило.

Им се допаѓа и на купувачите..