• Ново
Карастански килими небесен крем 5 '7' 10 Област килим
zoom_in

Карастански килими небесен крем 5 '7' 10 Област килим

DEN 2271.84

Износ
check Во продавницата.

Со стилови на влијанија од целиот свет, секој дизајн на колекцијата на Divina Divina Charastan се одликува со геометриски и украсни детали за дизајн, и разноврсни неутрални комбинации на палети на бои на крем, сива, беж, светло сина боја и теракота. Стручно направено од луксузен спој на премиум полиестер, овие килими во областа нудат ултра-меко чувство со сигурна трајност за кој било простор за живеење. Стилски дизајн : Овој трендсетирање на украсниот дизајн на килим во разноврсна палета на бои може да биде беспрекорно интегриран во најразлични стилови на домови за декории . Трајни материјали : Машината ткаена премија од полиестерско влакно со латекс со спреј за латекс, поддржувајќи ја супериорната јачина на отпорност на дамка, отпорен на отпорност на дамка, отпорен на отпорни на дамка, отпорен на отпорност на зрачење, отпорен на отпорност на зрачење, отпорен на отпорност на зрачење, отпорен на отпорност на зрачење, отпорен на отпорност на злади Јасност во боја и фиксна форма под дневна употреба . Низок куп : Висината на купот со низок профил нуди идеална функционалност за секој зафатен простор со помагање на намалување на опасностите од тропање и опструкциите на влезот, бидејќи нема да ги спречи вратите да се отвораат или затвораат . лесна нега и Чиста : Едноставно вакуум редовно, место чисто со решение на благ детергент и вода, или чиста професионално кога е потребно . увезени од Турција : Карастански килими има партнерства со врвни продавачи од целиот свет за да обезбеди најдобри решенија за декор за вашиот дом.

Им се допаѓа и на купувачите..