• Ново
Уметничка галерија за ремек -дело Ботанички птици II од Керол Робинсон Канвас Уметнички печати 16 20
zoom_in

Уметничка галерија за ремек -дело Ботанички птици II од Керол Робинсон Канвас Уметнички печати 16 20

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Со длабоки, есенски нијанси и златни зраци на светлината, оваа сцена со акварел шума е уникатна и полна со текстура. Нијанси на сина и зелена боја ги сочинуваат дрвјата, додека две птици кои се потпираат на гранките во преден план додаваат димензија и контраст. Без разлика дали ќе изберете да го покажете ова заслепувачко парче во вашата дневна соба, спална соба, бања или како фокусна точка на крајот на долг ходник, загарантирано е да се повлече фокусот и да го привлече вниманието. Печатено на висококвалитетен материјал за платно што нуди исклучителни детали и точен приказ на боја, овој зачудувачки принт е исто така супер лесен и е лесен за виси. Нема потреба да се справувате со тешки и несакани рамки бидејќи ова парче бара само неколку нокти и стабилна рака за монтирање. Уметнички печатење на истегнати платно. Совршен за декор за дома и кујна. Лесен и лесен за виси. Избриши чисти.

Им се допаѓа и на купувачите..