• Ново
Сјај во темните камчиња за патеки и декор надвор, задниот двор, градинарскиот декор
zoom_in

Сјај во темните камчиња за патеки и декор надвор, задниот двор, градинарскиот декор

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Сјај на месечината во темните камења го прават вашиот двор видлив ноќе! Осветли патека, цветна или акцент на вашата тераса. Акрилниот сјај во темните камчиња сјае ноќе .. Наполнете ја во сончева светлина за луминисценција во темнината. Сет од 100 ви дозволува да додадете неколку околу внатрешните растенија. Безбедно уживајте во вашиот двор ноќе без сјај на внатрешен двор! Сет од 100 карпи. Осветлете ја патеката со цвет или акцент на вашата тераса. Наполнување на сончева светлина;.

Им се допаѓа и на купувачите..