• Ново
Тајни богатства женски и жени плус кадифен манжетни панталони
zoom_in

Тајни богатства женски и жени плус кадифен манжетни панталони

DEN 320.96

Износ
check Во продавницата.

Лизгајте ги овие симпатични панталони од пижами од тајни богатства за симпатична и пријатна ноќ од вашите соништа. Овие ладни џогери со манжетни доаѓаат со кадифен кутриња и небесни отпечатоци за забавен стил на облека за спиење. Материјал : тело : 75% полиестер/25% рециклиран полиестер; Ребра : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. сет вклучува : 2 пара панталони за пижами. Fit : Опуштено вклопување. Затворање : Влече стајлинг. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Функционално влечење; печатење на сите; манжетни полите. 2 Пакувајте џогери за спиење за жени од тајни богатства.

Им се допаѓа и на купувачите..