• Ново
Водици внатре во. Внатре.
zoom_in

Водици внатре во. Внатре.

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Добијте го стилот на буџетот што го сакате, со сила што ја бара вашата куќа. Shaw Poothers® Водици ви дава изглед и чувство на природно тврдо дрво со сигурна издржливост на винил за убав, безгрижен кат. Водици е 100% водоотпорна, што го прави одличен избор за области склони кон прскања и истури. Плоците од 7 инчи. X 48 in. Не мора да бидете про-инсталатор за инсталирање на Богојавление, штиците кликнете заедно за инсталирање пријателски за DIY над повеќето постојни подови на тврди површини. Уште подобро, Богојавление е дизајнирана да прикрие несовршености на подот, така што сè што остануваш е убав, подни перформанси. Водици е дизајнирана за брза и лесна инсталација на DIY. Водици е совршена за вашиот зафатен начин на живот. Одморете се лесно да знаете дека имате водечки во индустријата Shaw Poots® во вашиот дом. Водечки во индустријата Шо подови луксузен винил. 100% водоотпорни 7 ”x48” винилни штици. Инсталацијата за кликнување-пријателски за DIY не бара под-подготовка, аклимација или лепило. Имитирајте го изгледот и чувството на природно тврдо дрво. 27,74 квадратни метри по картон, 12 штици. 6 милји слој за абење обезбедува доверлива издржливост на станбени простори. Ефикасно е ефикасно за да го искористите максимумот од вашиот буџет. Затегнете, вакуум или прашина за да ги отстраните нечистотиите и да се грижите.

Им се допаѓа и на купувачите..