• Ново
Никол Милер Девојки девојки Мода за чизми со чизми за чипка
zoom_in

Никол Милер Девојки девојки Мода за чизми со чизми за чипка

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Сјај на! Чизмите на Nicole Miller's Sparkly Moto се чиста забава! Пом-пом-акцентираните ленти додаваат на веќе празничниот изглед на овие чизми. Lug Sole со мала пета. Затворање на страничен патент; Декоративен фронт на чипка. Сјај сјај; Пом пом акцент. Перниче со нозе. Рачно изработено горно; Рачно изработен ѓон. Место чисто. Увезени. Сјајот пом Пом Мото чизми за девојчиња за мали деца од Никол Милер.

Им се допаѓа и на купувачите..