• Ново
Поликарбонат на маргинмарт Поликарбонат куќиште оклоп комбо за huawei pronto lte h891l snapto g црна црна црна футрола за клип на ремени
zoom_in

Поликарбонат на маргинмарт Поликарбонат куќиште оклоп комбо за huawei pronto lte h891l snapto g црна црна црна футрола за клип

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Одлична комбинација на издржлива заштитна кутија со футрола за клип за појас. Хибриден случај направен од флексибилна силиконска внатрешна обвивка отпорна на шок со тврда поликарбонатна пластична надворешна обвивка. Интегрирана тенок функционална карактеристика на Kickstand за употреба без раце. Цврст совршен футрола за клип на ременот со функција за ротирање, така што вашиот телефон е секогаш обезбеден. Одлична комбинација на издржлива заштитна кутија со футрола за клип за појас. Хибриден случај направен од флексибилна силиконска внатрешна обвивка отпорна на шок со тврда поликарбонатна пластична надворешна обвивка. Интегрирана тенок функционална карактеристика на Kickstand за употреба без раце. Цврст совршен футрола за клип на ременот со функција за ротирање, така што вашиот телефон е секогаш обезбеден.

Им се допаѓа и на купувачите..