• Ново
Дорман Задна Патничка Страна Надворешна Рачка На Вратата За Специфични Модели На Форд, Сребрена Бреза Чисто Палто металик [Сребро] Одговара избери: 2002-ФОРД ЕКСПЛОР?
zoom_in

Дорман Задна Патничка Страна Надворешна Рачка На Вратата За Специфични Модели На Форд, Сребрена Бреза Чисто Палто металик [Сребро]

DEN 3036.16

Износ
check Во продавницата.

Сакате нова надворешна рачка на вратата што одговара на оригиналот, за многу помалку отколку да се вратите во застапништвото? Оваа рачка за замена на вратата е дизајнирана да одговара на вклопувањето и изгледот на рачката на акциите на одредени години, марки и модели на возила. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Појавување на изглед - оваа замена надворешната рачка на вратата беше специјално дизајнирана да изгледа и да функционира исто како и оригиналната рачка на одредени возила. Беспрекорна замена-дизајнирана да одговара на димензиите и спецификациите на рачката што дојде на залиха на возилото. Одлична вредност-оригинален квалитет на опремата по пониска цена. Обезбедете вклопување - оваа рачка е специфична за положбата на возилото, затоа проверете двапати дали ја имате точната рачка за истата положба и страна на возилото што сакате да го замените. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Форд Експлорер Спорт Трак : 2007, 2008, 2009, 2010 Форд Експлорер : 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010. Дополнителни Карактеристики Боја : Сребрена Бреза Чисто Палто Металик (Сребро). Материјал : Метал.

Им се допаѓа и на купувачите..