• Ново
Уникатни поговори за женски елек пред -џемпер на вратот без ракави без ракави
zoom_in

Уникатни поговори за женски елек пред -џемпер на вратот без ракави без ракави

DEN 414.08

Износ
check Во продавницата.

Овој елек за џемпери е класично и ретро парче што додава женски шарм на вашиот секојдневен изглед. Веста за џемпери без ракави е лесно да се облечете и да се соблекувате, мека и истегната, топлина, истовремено правејќи да изгледате стилски. Совпаѓајте со бела кошула за шармантен и гроздобер изглед. Повод : Запознавање, собирање викенд, канцеларија, шопинг, на отворено, итн. Совршен за пролет и есен, но може да биде слој во зима. Проверете ги вашите мерења и табелата со големина на облека за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Моделот носи во големина S. (Висина : 5'8 ", Градите : 31 8/9 инчи, половината : 23 2/9 инчи, ширина на рамото : 16 1/7 инчи, колк : 36 5/8 инчи, тежина : 125 фунти) Меѓународна големина - градите Вкупно должини - 38 4 /7 - 24м 41 - - 24 2/5 L - 44 1/9- - 24 4/5 Единствени поволни цени за женски елек Preppy v вратот без ракави џемпер 70% акрилик 30% полиестер. Цврста боја. V вратот. Увезен. Вклопување. Машинско миење ладно со слични бои.

Им се допаѓа и на купувачите..