• Ново
Хармонија Карат Т.В. Прстен за ангажман на дијаманти во сребро сребро
zoom_in

Хармонија Карат Т.В. Прстен за ангажман на дијаманти во сребро сребро

DEN 2367.84

Износ
check Во продавницата.

Ова ја чува хармонијата 3/8 Carat T.W. Прстенот за ангажман на дијаманти во Стерлинг Сребрена има три прекрасни форми на кластери со дијаманти со изглед три пати поголема од големината, создавајќи поголем од животниот изглед. Дизајнот со три камен го претставува вашето минато, сегашно и идно, сентиментално значење што е уникатно за вас. Колку одличен начин да ја симболизирате вашата loveубовна приказна отколку со овој зачудувачки, три-дијамантски камен прстен. Така, можете да купите со доверба - гарантирано. Дознајте за дијамантите.

Им се допаѓа и на купувачите..