• Ново
Wrangler Workwear Chart Shate Performance Performance Tee пакет
zoom_in

Wrangler Workwear Chart Shate Performance Performance Tee пакет

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Лесен, дишечки и разноврсен-оваа машка перформанси за работна облека со кратки ракави од Вранглер е главен гардероба за мажи кои бараат најдобро кога ќе ја завршат работата. Лесната и дишената ткаенина обезбедува супериорна удобност, а вграденото влага за влага ви овозможува да останете свежи во текот на целиот ден. Исечете на опуштено вклопување, оваа маичка со кратки ракави ви дава доволно простор да се движите без ограничувања, а удобните леви гради со посебен слот за пенкало ги задржуваат најважните работи на дофат кога ви требаат. Wrangler Workwear Chart Christ Rell Performance Performance Tee 2-пакет пакет : 100% полиестерска ткаенина. Опуштено вклопување. Краток ракав. Екипаж-врат. Лев џеб на градите со посебен оддел за пенкало. Право на дното на полите. Wicking Wicking. Етикета без ознаки за дополнителна удобност. Лесна грижа и машина за перење. Достапно во проширени големини S-5 XL XLT-2 XLT.

Им се допаѓа и на купувачите..