• Ново
Целосна должина на огледало на огледало металик металик пивтер 64 x30 од Мартин Свенсон Дом
zoom_in

Целосна должина на огледало на огледало металик металик пивтер 64 x30 од Мартин Свенсон Дом

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Колекцијата „Glam Mirror“ има топла метална завршница, акцентирана од октагонална шема на мозаик. Заклопеното стакло додава допир на мекост на целокупниот изглед на огледалото. Совршено е да се користи како подот што е посно огледало или огледало поставено со wallид за дневната соба, спалната соба, бањата, влезната врата или ходникот. Заградите на Д-прстенот се прикачени на задниот дел за лесно монтирање на wallидот без употреба на жица. Вклучува комплет за хардвер против врвот за дополнителна безбедност. Севкупни димензии : 63,5 "H x 29,5 " W x 0,75 "D; мерки на стаклена површина 57,5 ​​" H x 23,5 "W. Материјали за производи : стакло, полистирен. Заврши : металик пипер. 3" Рамка со 0,75 "Забиена Огледало. Може да се користи како посно огледало или да се монтира на wallидот или вертикално или хоризонтално; совршено за дневната соба, спалната соба, влегувањето, ходникот или бањата. Заградите за прстенот Д-прстени се предвидени за виси без употреба на жица; Вклучува комплет за хардвер против врвот за дополнителна безбедност. Севкупни димензии : 63,5 "H x 29,5" W x 0,75 "D; Мерки за стаклена површина 57,5 ​​"H x 23,5" W.

Им се допаѓа и на купувачите..