• Ново
Греј од Грејсон Социјални Хемптонс Графички џемпер на рамената
zoom_in

Греј од Грејсон Социјални Хемптонс Графички џемпер на рамената

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Оваа трендовски џемпер на рамо на рамото ќе се спари совршено со омилениот пар панталони. Симпатична, забавна, и удобна! Освежено со шик ракави за мафини и ладно графичко печатење на предната страна оваа џемпер на Хемптонс од Греј од Грејсон Социјал носи стилско ажурирање на вашите пот . Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : Стајлинг на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Ракави ракави, графички печати однапред. Графички џемпер на рамо на рамо за јуниори од Греј од Грејсон Социјал.

Им се допаѓа и на купувачите..