• Ново
Трговска марка ликовна уметност семе од виножито ботанички II платно уметност од ревизија на Лиза
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност семе од виножито ботанички II платно уметност од ревизија на Лиза

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Семиња на виножито ботаничка II“ платно уметност од Лиза Ревизија : Уметник : Лиза Ревизија. Тема : Цветни и ботанички. Стил : современ. Тип на производ : галерија обвиткано платно уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Им се допаѓа и на купувачите..