• Ново
Канцелариски стол, црна, НХЛ, на располагање на повеќе тимови
zoom_in

Канцелариски стол, црна, НХЛ, на располагање на повеќе тимови

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Имаме најдобри места во куќата со нашите нови, официјално лиценцирани кожни канцелариски столици! Ако сте спортски обожавател, ова е задолжително. Ги има сите ергономски карактеристики што би ги очекувале од високо -стол. Удобноста е името на играта. Затоа опуштете се и завршете ја работата. Вие нема да сакате да станете! Официјално лиценцирана со употреба на кожа од врвна жито во тимот или училишните бои Контурирана лумбална поддршка дополнително седиште за максимално прилагодување на напнатоста на навалување на навалување и контрола на висината на седиштето на седиштето со механизам за заклучување. Бидете завист во канцеларијата или блокот. Мора да има за секој спортски обожавател, студент или алумни. Канцелариски стол, Блек, НХЛ, на располагање на повеќе тимови : Ексклузивно лиценцирани со НХЛ. Ергономски канцелариски стол со врвна кожа од жито. Дополнително поставено седиште со прилагодување на затегнување на навалување и контрола на висината на седиштето на седиштето со механизам за заклучување.

Им се допаѓа и на купувачите..