• Ново
Marianne Design Creatables Dies-Boots Buxes .75 до 2.375
zoom_in

Marianne Design Creatables Dies-Boots Buxes .75 до 2.375

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Краткиот опис не е достапен екстази занаетчии-маријан дизајн креирања умира. Овие умирања ќе додадат симпатичен дизајн на кој било од вашите хартиени проекти! Умирањата се уште подобри затоа што можат да се користат за сечење и вметнување. Овој пакет 6-1/4x4-1/4 инчи содржи три метални умирања. Дизајн : Кутии за чизми. Увезени.

Им се допаѓа и на купувачите..