• Ново
Stuple Industries Среќен териер миленичиња портрет колаж графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Трачи Андерсон
zoom_in

Stuple Industries Среќен териер миленичиња портрет колаж графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност,

DEN 7196.00

Износ
check Во продавницата.

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 17 x 1,5 x 17 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : колаж, домашно милениче, куче, кучешки, териер. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од 3,5 инчи дебела. Боите на монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . Дизајн од Трачи Андерсон.

Им се допаѓа и на купувачите..