• Ново
Се прашувам маица за маици и панталони за панталони за маици, 2 парчиња, 2-парчиња
zoom_in

Се прашувам маица за маици и панталони за панталони за маици, 2 парчиња, 2-парчиња

DEN 279.68

Износ
check Во продавницата.

Оваа симпатична двојна маица и панталони за суспензија поставени од Wonder Nation ќе го натера вашето момче да изгледа симпатично и убаво за секоја пригода. Овој удобен сет за бебиња има дизајн без ознака за дополнителна удобност и прилагодливи, лесни фустани за суспензии за совршено вклопување. Вклучува 1 маица и 1 пар панталони со суспензии. Маица : екипаж; кратки ракави со валани манжетни; без ознака за удобност; контрастно печатење; Слаб плете. Шорцеви : стил на влечење; еластична половината; функционален преден џеб; суспензии со прилагодливо затворање на копчињата за лесно облекување; валани манжетни. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Маица и панталони на момчињата поставени од Wonder Nation.

Им се допаѓа и на купувачите..