• Ново
Стоп на Алене е распрскувач 4oz, мултипак од 24
zoom_in

Стоп на Алене е распрскувач 4oz, мултипак од 24

DEN 207.84

Износ
check Во продавницата.

Престанувањето на Данкан-Алејн. Престанете со ткаенината да не се кара со овој неверојатен лепак што се суши чисто, меко и флексибилно. Лесно е да се примени и може да се справи со повторените нежни миења. Секој пакет содржи шише 4oz/118ml. Содржината е во согласност со ASTM D4236. Мултипак од 24.

Им се допаѓа и на купувачите..