• Ново
Недовршени магнети од морски коњи од дрво, занаетчиски комплети, погрешно дио - дрво, дио - дрво ,, природно
zoom_in

Недовршени магнети од морски коњи од дрво, занаетчиски комплети, погрешно дио - дрво, дио - дрво ,, природно

DEN 431.84

Износ
check Во продавницата.

Оставете ја вашата креативност да направи бранови! Дизајнирани како симпатични морски органи, овие магнети се задолжителни за занаетчиски материјали за деца. Само користете ги омилените нијанси, некои сјајни (или многу!) И украси за да и дадете на секоја симпатична личност на критериумот. Откако ќе завршите, ќе сакате да се прикажува како DIY декор од вашиот фрижидер. Магнетите се спакувани одделно. Не отфрлај. (2 десетина по единица) 2 1/4 "x 5 1/4 " Нека вашата креативност ќе направи бранови! Дизајнирани како симпатични морски органи, овие магнети се задолжителни за занаетчиски материјали за деца. Само користете ги омилените нијанси, некои сјајни (или многу!) И украси за да и дадете на секоја симпатична личност на критериумот. Откако ќе завршите, ќе сакате да се прикажува како DIY декор од вашиот фрижидер. Магнетите се спакувани одделно. Не отфрлај. (2 десетина по единица) 2 1/4 "x 5 1/4".

Им се допаѓа и на купувачите..