• Ново
Двојно миленичиња со миленичиња Petsworld со покачен штанд за кучиња и мачки со покачен штанд
zoom_in

Двојно миленичиња со миленичиња Petsworld со покачен штанд за кучиња и мачки со покачен штанд

DEN 271.68

Износ
check Во продавницата.

Double Pet Bowl Bowl од Petsworld го намалува вирусот кога се потпира на нивните тела, што помага да се избегнат идните проблеми во 'рбетот и дигестивниот систем. Миленичиња со артритис, врат или проблеми со грбот сметаат дека е олеснување да јадете од подигнат фидер. Спречува лоши работи што се формираат под чинијата со тоа што ќе дозволат воздухот да циркулира помеѓу подот и храната. Подигнати миленичиња чинии за миленичиња ги прави погодни за сите ваши миленици. Две дизајн на кучиња, можете да ја ставите храната од едната страна и да ја ставите водата од другата страна покачена висока им овозможува на вашето домашно милениче да јаде на соодветна висина за да помогне во промовирање на подобро варење. Безбедна машина за миење садови : За ваша погодност, овие чинии се безбедни машини за миење садови. Совршен за внатрешна или надворешна употреба! Нема повеќе ефтино изглед на пластични колибри!. Подигнатата чинија го намалува вирусот кога се потпираат на нивните тела, што помага да се избегнат идните проблеми во 'рбетот и дигестивниот систем . Секоја чинија може да складира 10oz храна погодна за мачка или мало куче да јаде во текот на денот, спречувајќи преголема храна или мачка или куче .

Им се допаѓа и на купувачите..