• Ново
Гилигилисо Држач За Значки Што Се Повлекува Држач За Значки Скролувајте Ги Боите На Држачот За Лична Карта
zoom_in

Гилигилисо Држач За Значки Што Се Повлекува Држач За Значки Скролувајте Ги Боите На Држачот За Лична Карта

DEN 164.64

Износ
check Во продавницата.

10 парчиња Држач За Значка Што Може Да се Повлече Држач За Значки Скролувајте Го Држачот За Лична Карта 10 Бои Опис : + Клип За Значка Ја Презентираат картичката за вакцинација на авиокомпанијата за брз влез. Многу е погоден за носење картичка за вакцинација, клуч, сертификат за организација на лична карта, сертификат за работа, сертификат за возење и некои други мали нешта без да се грижите дали ќе го изгубите.[Употреба на држач за значка] држач за лична карта што може да се повлече, многу погоден за медицински сестри, персонал за одржување, медицински персонал, аеродром ФАА и ТСА, персонал за безбедност, полиција, војска, влада, наставници, студенти, чувари, фабрички работници, вработени, Љубители НА спортови НА отворено ИТН.[Пренослив клип за значка] Лесно прицврстете го на ремени, џебови, ремени за паричник, ранци или каде сакате. Совршен држач за значки за визит-картички, погоден за секоја индустрија, без разлика на мажите или жените.[Големина и материјал на држач за значка што може да се повлече] Пластика, мека и сјајна. Дијаметар на држачот за значка што се повлекува : 3,2 см/1,25 инчи. Висококвалитетна пружина, лесна за истегнување, должина на истегнување : 65 см/25,6 инчи.Содржи : 10*држач За значки Што може да се повлече Гилигилисо 10 парчиња Држач За Значки За Држач За Значки За Скролување Држач За ЛИЧНА Карта 10 Бои. [Употреба на држач за значка] држач за лична карта што може да се повлече, многу погоден за медицински сестри, персонал за одржување, медицински персонал, аеродром ФАА и ТСА, персонал за безбедност, полиција, војска, влада, наставници, студенти, чувари, фабрички работници, вработени, Љубители НА спортови НА отворено ИТН. [Пренослив клип за значка] Лесно прицврстете го на ремени, џебови, ремени за паричник, ранци или каде сакате. Совршен држач за значки за визит-картички, погоден за секоја индустрија, без разлика на мажите или жените. [Големина и материјал на држач за значка што може да се повлече] Пластика, мека и сјајна. Дијаметар на држачот за значка што се повлекува : 3,2 см/1,25 инчи. Висококвалитетна пружина, лесна за истегнување, должина на истегнување : 65 см/25,6 инчи. Содржи : 10*држач за значка што може да се повлече.

Им се допаѓа и на купувачите..