• Ново
Весткоуст Тркала ДОДАТОЦИ W5514STO Тркала Навртка
zoom_in

Весткоуст Тркала ДОДАТОЦИ W5514STO Тркала Навртка

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

WC Тркала Додатоци W5514 STO UPC Код 813236013191 Карактеристики Навртки брои по тркало-5 навртки комплет. Големина на конец-14 х 1.5. Тип на седиште - 60 степен конусен. Дизајн-Отворен крај На Желади. Тип на глава-сплин На Камион. Заврши - хромирани. Боја-Сребро. Вкупна должина-0,85 инчи. Големина на клуч-21 мм./ 22 мм. Број на стебла на вентили-4. Вклучува алатка за инсталација на навртки - Да. - ШКУ : КСАО163214.

Им се допаѓа и на купувачите..