• Ново
Погодност Концепти француска Земја Клои Делукс Фиока Акцент Маса Со Полица, Сина
zoom_in

Погодност Концепти француска Земја Клои Делукс Фиока Акцент Маса Со Полица, Сина

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Француска Земја Клои Делукс 1 Фиока Акцент Маса, Сина Комбинирање на традиционалните и преодни стилови ни носи француската Земја Клои Делукс 1 Фиока Акцент Маса со Полица. Оваа крајна табела Со Практични Концепти удира во ситна квадратна силуета на четири детални свртени нозе изградени од цврсто борово дрво. Пространа маса и полица со отворено дно е одлична за редење омилени книги или прикажување на растение во саксии. Прекрасно дизајнираната фиока со вкрстено огледало има полирано копче за никел што нуди лесен пристап до складирање надвор од очите. Ова класично парче е исто така дизајнирано со МДФ и завршено во мазна боја што не е базирана на олово. Координирајте ја оваа крајна табела со дополнителни парчиња од прекрасната Колекција на француската Земја Со Практични Концепти, секој продаден одделно. Погодност Концепти француската Земја Клои Делукс 1 Фиока Акцент Маса Со Полица, Сини Карактеристики : Дел од Француската Земја Колекција Од Страна На Погодност Концепти. Традиционален И Преоден Стил. Две Нивоа На Полици. Една Фиока Со Уникатен Дизајн Со Вкрстено Огледало. Мазна Никел Фиока Копче. Детални Свртени Нозе Изградени Од Цврсто Борово Дрво. Нивоата се Изработени од Цврст МДФ и Завршени со Боја Што Не Е Базирана на Олово. Ниско Одржување, Лесно За Чистење И Изградено За Издржливост. Лесно склопување со дадени упатства. Максимален Капацитет На Тежина по Полица : 25 килограми. Собрани Точка Тежина : 18 фунти. Собрани Димензии Точка : (Л) 14 во. x (W) 14 во. x (H) 28 во.

Им се допаѓа и на купувачите..