• Ново
Момци Комфорбленд Екосмарт Пуловер Худ П
zoom_in

Момци Комфорбленд Екосмарт Пуловер Худ П

DEN 300.00

Износ
check Во продавницата.

7.8 мл., 50/50 памук/полиестер изработен со до 5% рециклиран полиестер од пластични шишиња патентирани, Ниско-пилули, Висока густина На бод PRINTPRO XP fleece Front торбичка џеб манжетни и појас двострана хауба, без врвка за следење на safetycpsia во согласност со етикетата за вратот без ознака Ханес Момци Comfort Blend екосмарт 50/50 пуловер хауба п473 (5 пакет).

Им се допаѓа и на купувачите..