• Ново
Каролис Џеј Есенска Приказна 3 Сплетена Врамена Уметност
zoom_in

Каролис Џеј Есенска Приказна 3 Сплетена Врамена Уметност

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Истакнати Бои : Тен, Сива, Зелена, Црна Каролис Јанулис е уметник Од Литванија. Наскоро беше забележано и прикажано на различни светски публикации за печат и фотографија. Трговска Марка Ликовната Уметност е посветена на обезбедување на потрошувачот со апсолутно најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, кои ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес за Контрола на Квалитетот. Парчето е целосно составено од професионални рамки и е подготвено за закачување. Неговата страст кон фотографијата и погледите одозгора го доведоа до воздушна фотографија. Античката бела подлога овозможува сликата навистина да се истакне, што ја прави одличен додаток на секој простор Без разлика дали станува збор За современ, рустикален, модерен или традиционален стилски декор, Ликовната Уметност со Заштитен Знак нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена ѕидна уметност која сигурно ќе го надополни секој стил. Во 2015 година тој го купи првиот дрон и започна да ги спроведува своите идеи за воздушна фотографија во реалноста со снимање и споделување моменти во оваа сеуште многу необична перспектива во тоа време. Каролис Џеј "Есенска Приказна 3" Сплетена Врамена Уметност. Уште една фотографија ?Дрво на животот? се најде во потесниот избор На Светските Награди За Фотографија На Сони 2016 (категорија На Луѓе). Со асортиман на големини и стилови како Што се Врамени, Сплетени Врамени, Панел, Алуминиум, Дрвено Платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, Заштитен Знак Ликовната Уметност прави професионално рачно изработена, подготвена да обеси ѕиден декор на кој ќе му се восхитуваат во годините што доаѓаат!ВАЖНО : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи.Уметник : Каролис Џејсубјект : Пејзаж : Природен Модерен Тип На Производ : Црна Рамка, Бела Подлога, Акрилик ова уметничко дело подготвено за закачување, сплетено врамено се одликува со поглед На птичја Шума на зелена шума. Трговска Марка Ликовната Уметност е регистрирана трговска марка заштитена со . Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој од нашите производи. 11х14 гикле печатење под акрилик во црна рамка 18х22. Giclee (jee-clay) е напреден процес на печатење за создавање репродукции на ликовна уметност со музејски квалитет.

Им се допаѓа и на купувачите..