• Ново
Џеми 42 Надувување ПЈ Маски Катбој Трик-Или-Третираат Одмор Декорација
zoom_in

Џеми 42 Надувување ПЈ Маски Катбој Трик-Или-Третираат Одмор Декорација

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Имајте го супер-популарниот Катбој токму во вашиот преден двор Оваа Ноќ на Вештерките! Оваа бројка на надувување е висока 42 инчи и гордо ја држи Својата Тиква за Трик или Лекување! Изгледот на воздухот му дава максимално влијание на вашиот декор со минимален напор и доаѓа со се што ви треба за брзо и лесно поставување. Само вложи го и приклучи го. Издува за лесно складирање. Вклучуваадаптер за напојување, врски и влогови. Осветлува со јасни LED светла. Само-надувува во секунди.

Им се допаѓа и на купувачите..