• Ново
Етеричен ls jimperknint top
zoom_in

Етеричен ls jimperknint top

DEN 671.68

Износ
check Во продавницата.

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш. Без разлика дали сте се упатиле кон играта или низ градот, оваа дама на врвот од странична облека дефинитивно ќе покаже некој дух. Нивниот мек материјал ќе обезбеди да останете удобни во текот на секој потег што го правите. Ова ќе биде одличен додаток на вашата гардероба. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Везена графика. Долги ракави. Падна раменици. Еден џеб на градите. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Материјал : 96% полиестер/4% спандекс. Бренд : Облека за странична страна. Увезени. Ленти за печатење на екранот. Официјално лиценциран.

Им се допаѓа и на купувачите..