• Ново
Под Оклоп Женски Во Живо Спортски Стил Графички Екипаж Маичка Со Кратки Ракави
zoom_in

Под Оклоп Женски Во Живо Спортски Стил Графички Екипаж Маичка Со Кратки Ракави

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Изработена во ткаенина од памучна мешавина, Оваа Женска Графичка Маичка За Екипаж во Живо Во Спортски Стил е одличен додаток на вашата гардероба што носи стил, удобност и разноврсност. Совршена за теретана, трчање задачи или лежење дома, Оваа Маица со кратки ракави има класичен врат на екипажот со впечатливо печатење на логото напред. Материјал : 60% Памук/40% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10" и носи големина С. Фит : Активен. Деколте : Ребрести екипажот. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Краток. Џебови : Никој. Карактеристики : Лого графички печатење напред. Женско Лого Екипажот Маица Од Под Оклоп. е посветена на нудење квалитетни производи со исклучителна вредност. За да ја исполни таа цел, овој производ не е купен директно од производителот или неговиот овластен дистрибутер, туку од дилер од трета страна, придружен со строги контроли за да се потврди автентичноста и квалитетот на производот. Ако не сте 100% задоволни со купувањето од која било причина, погледнете Ја Стандардната Политика За Враќање.

Им се допаѓа и на купувачите..