• Ново
Дете Деца Бебиња Девојчиња Момчиња Пролет Зима Цврсти Панталони Со Долги Ракави Дуксер Дуксер Облека За Спиење Облека Облека, Големина Години-Години
zoom_in

Дете Деца Бебиња Девојчиња Момчиња Пролет Зима Цврсти Панталони Со Долги Ракави Дуксер Дуксер Облека За Спиење Облека Облека,

DEN 295.84

Износ
check Во продавницата.

Големина : 66 Препорачана Возраст : 3-6 Месеци Биста : 40см/15,75" Врвови Должина : 29см/11,42" Должина На Панталони : 42см/16,53" Големина : 73 Препорачана Возраст : 6-9 Месеци Биста : 44см/17,32" Врвови Должина : 32см/12,60" Должина На Панталони : 46см/18,11" Големина : 80 Препорачана Возраст : 9-12 Месеци Биста : 48см/18.90" Врвови должина : 35см/13.78" должина на панталони : 50см/19.68" Големина : 90 препорачана возраст : 1-2 години биста : 52см/20.47" Врвови должина : 38см/14.96" должина на панталони : 55см/21.66" Големина : 100 препорачана возраст : 2-3 години биста : 56см/22.05" Врвови должина : 41см/16.14" должина на панталони : 60см/23.63" Големина : 110 препорачана возраст : 3-4 години биста : 60см/23.62" врвови должина : 44см/17.32" должина на панталони : 64см/25.20" Големина : 120 препорачана возраст : 5-6 години Биста : 64см/25.20" врвови Должина : 47см/18.50" должина на панталони : 68см/26,77" Големина : 130 препорачана возраст : 7-8 години Биста : 68см/26,77" врвови Должина : 50см/19,69" Должина На Панталони : 72см/28,35" мали деца бебиња девојчиња момчиња пролет зима Цврсти панталони со Долги ракави дуксер облека за Спиење комплет облека Карактеристики : Материјал Памук, Изработен Од Ткаенина, Удобен, Мек, Дише И Пријателски За кожата, Без Штетни Материи, Нема да ја повреди кожата на вашето бебе.●Материјал● : Цврст, Мек и Удобен за Носење.Забелешка ве молиме : 66,73, 80,90,100 Дворови Панталони со Отворена Меѓуножје И Рачно Перење За секојдневно облекување, Одмор, Фотографија .Тип на ракав : Тип На Долги Ракави : Пролет, тип На Зимски Пол : унисекс Дете Деца Бебиња Девојчиња Момчиња Пролет Зима Солидна Долги Ракави Панталони Дуксер Облека За Спиење Постави Облека. Модни Комплети За Облека : најдобриот подарок за дете за роденден. Совршена пижама за ноќно носење, носење сон, секојдневно носење, дома, училиште, надворешна облека, спортска облека; Велигденски Подароци за Девојче. Ако вашето дете е посилно или повисоко од просекот, размислете да изберете Една Големина Нагоре отколку што е предложено. БЕСПЛАТНО враќање : само уживајте во шопинг, ние поддржуваме 90-дневно бесплатно враќање, однесете го дома и пробајте го и чувајте го ако Ги сакате Овие Женски Џогери панталони. бохо бебе девојка облека зима. бебе момче облека 18-24 месеци пролет лето.

Им се допаѓа и на купувачите..