• Ново
Центричен 134. Премиум Тркало Цилиндар
zoom_in

Центричен 134. Премиум Тркало Цилиндар

DEN 622.24

Износ
check Во продавницата.

Хидрауличната програма За Сопирачки На Централните Делови е најкомплетната и најсовремена во индустријата и вклучува Мајстор За Сопирачки И Цилиндри за Тркала, Црева за Сопирачки, Комплети За Поправка На Дебеломер и Цилиндри за Тркала и Повторно Произведени Засилувачи на Моќност. Центричен 134.79012 Премиум Тркало Цилиндар.

Им се допаѓа и на купувачите..