• Ново
Република 560-582-ВТ-Семинол Државниот Колеџ Индијана Џонс: Крадците Алумни Руно Дуксер, Бело-Медиум
zoom_in

Република 560-582-ВТ-Семинол Државниот Колеџ Индијана Џонс: Крадците Алумни Руно Дуксер, Бело-Медиум

DEN 399.84

Износ
check Во продавницата.

Семинол Државниот Колеџ Индијана џонс : Крадците Алумни Руно Дуксер На В Република Облека Колеџ Руно Екипажот Пуловер Дуксери функција на зборот "Алумни" со шарени дигитално печатени логото на вашиот алма матер. Овој џемпер од руно е исклучително мек и удобен. Совршени за дипломирани студенти и алумни, овие опуштени дуксери ја покажуваат вашата училишна гордост и тимски дух!Карактеристики 1х1 Атлетско Ребро Јака И Манжетни Со Спандекснамалено Пилинг и Помек Воздух-Млазот Се Врти Предиво Дигитално Отпечатен Во Usamachine Washofficationscolor : White Size : Средно Име На Тимот : Име На Државниот Колеџ Семиноле : NCAAMaterial : 50% Памук И 50% Полиестерска Тежина : 1,7 фунти - SKU : wrpb1014250 W Република 560-582-Wht-02 Seminole Државниот Колеџ Индијана Џонс : Крадците Алумни Руно Дуксер, бело - Медиум.

Им се допаѓа и на купувачите..