• Ново
Килими Америка вера 3129-crm Табриз крем ориентален традиционален килим за беж област, 5'3 x7'10
zoom_in

Килими Америка вера 3129-crm Табриз крем ориентален традиционален килим за беж област, 5'3 x7'10

DEN 2497.28

Износ
check Во продавницата.

Турката на областа Азиз е традиционален додаток што може да донесе официјален тон во вашиот простор. Направено од полипропилен и моќност, ова парче може да ги запали фантазиите на софистицираните забави за вечера и коктел. Амбер-злато и каки ја формираат неутралната палета на бои на овој незаборавен килим .. Висина на купот : .4 ”. Модел : Ориентална. Изградба на купови : моќност се наomираше. Карактеристики на купови : Исечете ја перница за куп вашите подови со овој килим и вашите чекори ќе се чувствуваат полесни од кога било. Не само што ќе вклучите шарм и стил во вашиот простор, туку и ќе додадете густ слој на удобност помеѓу нозете и подот. Создадени со најголема грижа и финеси, самоуверено стоиме покрај нашите производи. Сите наши килими се направени со вашиот зафатен и бурен живот на ум. Отпорни на дамки и издржливи, нашите килими благодатно ќе стареат со вас и вашиот дом . Нашите килими се внимателно направени за да ги прилагодат сите видови на лични стилови. Ние сакаме да ви помогнеме да го креирате домот на вашите соништа, така што развивме широк спектар на шик дизајни во паметни бои и знаеме дека ќе го најдете вашиот совршен килим.

Им се допаѓа и на купувачите..