• Ново
Subrte се протега 2-парчен текстуриран геометриски slipcover slipcover, светло сиво
zoom_in

Subrte се протега 2-парчен текстуриран геометриски slipcover slipcover, светло сиво

DEN 527.84

Износ
check Во продавницата.

Нашата покривка на софата може да го покрие задниот дел од вашиот тросед, обезбедувајќи целокупна заштита. Затегнете ја ткаенината во жлебовите за да ја направите поцврста и користете ја перницата за да го обезбедите цврсто останување на место. 85% полиестер 21% ткаенина Spandex ги прави нашите софа покрива повеќе затегнати и издржливи, обезбедувајќи и добра функција и удобност. Украсете го вашиот домашен мебел со нов стил и елементи за да го одржите вашиот кауч свеж и уреден. За детални чекори за инсталација, најдете ја нашата инструкција за инсталирање во пакетот или слободно контактирајте не. Карактеристики на производот : Трендовски покритие : Трансформирајте го вашиот стар тросед во елегантен, направете го да изгледа сосема ново, и дајте му на вашата дневна соба свеж преуредување со употреба на текстуриран геометриски лизгач кој има голема еластичност со класична цветна шема и дојдете во шик дизајни, додадете софистицирана lovesубов /2-седиште : 57-70 инчи широк (145-180см); Софа/3-седиште : 72-92 инчи широк (185-235 см); X-LARGE/4-седиште : 92-118 инчи широк (235-300см). Упатство за мерење : Лесно за мерење. Нашиот лизгач е направен да одговара. Може да добиете вграден лизгач со проверка на нашиот опсег со големина со максимална висина и ширина на вашиот мебел. Како : ве молиме измерете го вашиот мебел од надворешна рака до надворешна рака. (Не мери на седиштето; ве молиме измерете директно) Спецификација на производот : 1. Феации : 100% сосема нов и висок квалитет! 2.Тип : Софа лизгач; Карактеристики : затегната, декорација на софа, заштитник на софа; 3.Материјал : материјал што може да се истегне - истегнување што брзо се опоравува! 4. Дизајн : Текстуриран геометриски уникатен дизајн за подобрување на вашиот пакет за украси за домашни украси Вклучен : 1 x софа база Slipcover 1 x софа за софа со текстура на текстура геометриски дизајн; вградени еластични агли; отпорен на брчки; се протега; Отпорен на прашина; Анти-дистинка; отпорен на гребење; убава покривка; Лесно за инсталирање на известување : Поради различната резолуција на светло и различна компјутерска екранот, бојата прикажана на екранот може да биде малку поразлична од вистинската, ве молиме, забележете : Нашите лизгачи на софата не се докажани за вода.

Им се допаѓа и на купувачите..