• Ново
Божиќна Декорација Дрвен Прозрачен Приврзок Новогодишна Елка Приврзок Трговски Центар Прозорец Декорација На Домашна Сцена
zoom_in

Божиќна Декорација Дрвен Прозрачен Приврзок Новогодишна Елка Приврзок Трговски Центар Прозорец Декорација На Домашна Сцена

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Божиќна декорација Дрвен прозрачен приврзок новогодишна Елка приврзок прозорец Декорација На домашна сцена Карактеристики : божиќните украси се совршена декорација за прикажување на вашите омилени празнични настани! Тие се совршени како спомен за вашето дрво или како подарок!Деликатно и празнично : Закачување на персонализираниот украс на Вашата Елка или испраќање до семејства и пријатели како подарок за одмор, тоа ќе биде совршен начин да создадете трајни, љубовни спомени Овој Божиќен Украс зборува на тивок начин, лечи, утешува, штити и инспирира, изразувајќи чувства кон саканата личност. Овој Божиќ виси орнаменти ќе биде совршен пред вашиот камин, елка и двор во оваа сезона! Ајде да направиме нашето семејство да Има убав Божиќ. Спецификација : Материјал : Дрвен Пакет, вклучувајќи : 1 х Дрвен прозрачен приврзок Забелешка : поради рачно мерење, ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2см. Поради разликите помеѓу мониторите, сликата може да не ги одразува вистинските бои на предметот. Благодарам! Домашна потреба и,исто така, декорација За Божиќ, Зголемете ја атмосферата на фестивалот. Забавни подароци за пријателите или семејството. Идеален за софи, кафулиња, библиотеки, книжарници, забави, клубови. Совршено за украсување на вашата дневна соба или спална соба за да одговара на различен стил на декорација. Погоден за канцеларија или дома.

Им се допаѓа и на купувачите..