• Ново
L. Childress DC Comics Batman 3-во-Победник за таблети и iPad Tablet, фиока за лаптопи за автомобили за мали деца и деца
zoom_in

L. Childress DC Comics Batman 3-во-Победник за таблети и iPad Tablet, фиока за лаптопи за автомобили за мали деца и деца

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Бетмен го спасува денот на оваа забава J.L. Childress DC Comics 3-во-1 Травел скут и држач за таблети i Pad. Оваа удобна лента за патувања ќе ги задржи децата среќни и забавувани кога се во движење, обезбедувајќи цврста површина за училишна работа, виртуелно учење, боење, време на закуска и повеќе. Карактеристиките на лентата за скут се кренаа рабови за да ги задржат играчките да не се тркалаат и спречуваат излевање. На фиоката има две џебови на мрежи кои можат да држат закуски, креони, играчки и многу повеќе. Ockебовите лесно можат да се одвојат и да се чуваат во големиот оддел. Држачот на чашата ги задржува пијалоците лесни за достигнување и каишот за токи го обезбедува фиоката околу половината на детето. Превртете ја послужавникот и држачот на таблети со целосна големина ќе ги задржи децата и децата мирно забавувани или удобно да прикажат виртуелна училница. Држачот на таблетите одговара на сите големини на влошки и таблети и може да се користи во автомобилот, на авион или во шетач. The J.L. Childress DC Comics Batman 3-во-1 Травел скут и држач за таблети i Pad може да се користи и како торба за патувања! Децата сакаат да носат свои, специјални торби и големиот патент од преградата има книги за боење, работни листови, креони и многу повеќе. Ременот на рамото е целосно прилагодлив. Направени од издржливи, избришани чисти материјали, J.L. Childress DC Comics Batman 3-во-1 Травел скут и држач за таблети i Pad е сигурно дека ќе стане вашиот омилен пат за патувања за деца! Набори на половина за компактно складирање. 3-во-1 : Се одликува со фиока за патување, држач за таблети/i Pad и торба за патувања сите во едно! Совршено за виртуелно учење на теренот. Користете во автомобилот, на авионите, на шетачот, на каучот и на многу повеќе локации на движење. Официјално лиценциран производ DC Comics Product . Цврст : Трагискиот лента за патувања обезбедува цврста површина за училишна работа, боење, играчки, време на закуска и повеќе . џебови за складирање : две одвојливи, џебови за складирање на мрежи држат креда, маркери, моливчиња, закуски или играчки. Зимперен голем оддел има книги за боење, работни листови и повеќе . држач за таблети : Чистиот прозорец го штити таблетот, додека сè уште ви овозможува да го контролирате екранот на допир. Универзална големина одговара на сите таблети и i Pads . Трајни : Избришете ги чисти материјали. Патувачката лента се склопува на половина за компактно складирање.

Им се допаѓа и на купувачите..