• Ново
Суспензија Потпора И Серпентина Пролет Собранието Задна МОНРО 181327
zoom_in

Суспензија Потпора И Серпентина Пролет Собранието Задна МОНРО 181327

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Ладилниците за моторно масло со флекс-А-Лајт обезбедуваат водечко ладење во класата за најтешките средини на моторот, како што се трки и влечење. Само во овие екстремни услови, течноста за ладење на моторот не е доволна за заштита на моторното масло и внатрешните компоненти од предвремено абење или откажување. Ладилниците за моторно масло со флекс-А-Лајт користат внатрешни турбулаторски перки вградени во нивните плочи за ладење и решетки за пренос на топлина во воздухот. Карактеристики вградена плоча ладилници за моторно масло спецификации кулер Финиш : Црн Прав Обложен Материјал За Ладење : Алуминиум број На Редови За Ладење : 28 Големина на влезот : 0,87-14 инчи. О - Рингутлет Големина : 0.87-14 во. О-Рингкулер Конструкција : Плоча-ШКУ : КСАО567370 флекс-А-Лајт наредени плочи ладилниците за моторно масло обезбедуваат водечко ладење во класата за најтешките средини на моторот, како што се трки и влечење. Само во овие екстремни услови, течноста за ладење на моторот не е доволна за заштита на моторното масло и внатрешните компоненти од предвремено абење или откажување. Ладилниците за моторно масло со флекс-А-Лајт користат внатрешни турбулаторски перки вградени во нивните плочи за ладење и решетки за пренос на топлина во воздухот. Карактеристики Наредени плоча моторно масло ладилници. Спецификации Поладна Завршница : Црн Прав Обложен. Поладен Материјал : Алуминиум. Број На Редови За Ладење : 28. Влезот Големина : 0.87 - 14 во. О-прстен. Излез Големина : 0.87 - 14 во. О-прстен. Поладна Конструкција : Плоча. - ШКУ : КСАО567370.

Им се допаѓа и на купувачите..