• Ново
Мармонт Хил Светот е ваш хоризонтален Пан Ам Гроздобер авијациски принт на платно
zoom_in

Мармонт Хил Светот е ваш хоризонтален Пан Ам Гроздобер авијациски принт на платно

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Облечете кој било wallид во вашиот дом и импресионирајте ги сите ваши гости со оваа прекрасна уметност во платно од Мармонт Хил. Мармонт Хил „Светот е ваш хоризонтален“ Пан Ам Гроздобер авијациски принт на платно : автентични гроздобер авијациски отпечатоци од архивите на Пан Ам. Печатење на платно од уметник од одделение, произведено со најсовремена технологија за печатење со инк-џет. Мастилата засновани на пигмент овозможуваат најширок спектар на бои, давајќи неверојатни нивоа на острина. Професионално галерија завиткана со рака над 2 "тешка дрвена рамка. Пристигнува подготвена за виси.

Им се допаѓа и на купувачите..