• Ново
Нов 82-1104p Прозорец Регулатор Предната Десна одговара 1989-Тојота
zoom_in

Нов 82-1104p Прозорец Регулатор Предната Десна одговара 1989-Тојота

DEN 687.20

Износ
check Во продавницата.

Кардоне Новите Регулатори На Прозорци се дизајнирани да ја максимизираат вредноста на моторот за подигнување на прозорецот. Замена на регулаторот на прозорецот ќе помогне да се обезбеди абење на моторот и избувнувањето ќе биде минимизирано. Оригиналниот дизајн неуспесите и слабостите што предизвикуваат предвремено откажување на моторот се идентификуваат и коригираат за да се обезбедат долготрајни перформанси. Инженерите на КАРДОНЕ ги користат најновите технологии и иновации за да создадат висока вредност по ниска цена, обезбедувајќи квалитетен производ на кој и вие и вашето возило може да се потпрете. Апликација за возило : тојота 4рунер 1992-90, Пикап 1991-89. Самостоен регулатор за подигнување на прозорци, обезбедува поекономично решение за фиксирање на вашето возило. О. Е. М. недостатоците во дизајнот се идентификуваат и коригираат за долготрајни перформанси. Ги исполнува или надминува перформансите На О. Е. М.. Секоја единица е 100% нова, обезбедувајќи сигурна операција за подигнување на прозорецот. Гарантирано вклопување, форма и функција. Ое Референца : 6980135040.

Им се допаѓа и на купувачите..