• Ново
Лин-Мануел Миранда, Жермен Франко, Енканто-Кастинг-Енканто-ЦД
zoom_in

Лин-Мануел Миранда, Жермен Франко, Енканто-Кастинг-Енканто-ЦД

DEN 193.60

Износ
check Во продавницата.

Овој ноември 2021 година, умовите зад Моана, Замрзната И Зоотопија и креаторот на Хамилтон, ќе ги здружат силите за да ве одведат Во Колумбија и да го откријат Енканто, шармантно место опкружено со туѓа магија. Запознајте Ги Мирабел и нејзиното семејство, во сосема нова музичка комедија исполнета со радост и живописни бои, моќна актерска екипа, богата културна инспирација и оригинално преземање на магијата што Можеа да ја замислат Само Студијата За Анимација На Волт Дизни. Дигипак цд. Лин-Мануел Миранда, Жермен Франко, Енканто - Кастинг-Енканто ( Оригинален Саундтрак На Филм) - ЦД. 2021. Овој ноември 2021 година, умовите зад Моана, Замрзната И Зоотопија и креаторот на Хамилтон, ќе ги здружат силите за да ве одведат Во Колумбија и да го откријат Енканто, шармантно место опкружено со туѓа магија. Запознајте Ги Мирабел и нејзиното семејство, во сосема нова музичка комедија исполнета со радост и живописни бои, моќна актерска екипа, богата културна инспирација и оригинално преземање на магијата што Можеа да ја замислат Само Студијата За Анимација На Волт Дизни. Дигипак цд.

Им се допаѓа и на купувачите..