• Ново
Chaps Men's's 9 перформанси рамен предниот голф кратки - големини до половината
zoom_in

Chaps Men's's 9 перформанси рамен предниот голф кратки - големини до половината

DEN 271.68

Износ
check Во продавницата.

Chaps Mean 9 "Performance Flat Front Golf Short нуди влага за влага, истегнување и дополнителен простор со дополнителни џебови. Придобивките за перформанси на краткото ви овозможуваат да бидете поактивни и да не се грижите за потта или топлината. Ова кратко го покривавте На теренот за голф. Willе ја избрише влагата за да ве одржи ладно и суво дури и во најжешките денови. Опуштено вклопување. Флексно лента.

Им се допаѓа и на купувачите..