• Ново
Колекцијата За Домашен Декор Ступел Се Што Сакам За Божиќ Е Да Се Протегала Платно Ѕид Уметност
zoom_in

Колекцијата За Домашен Декор Ступел Се Што Сакам За Божиќ Е Да Се Протегала Платно Ѕид Уметност

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Снимајте шармантно Божиќно чувство Со Колекцијата За Украсување На Домот Ступел Се Што Сакам За Божиќ Е Да Ја Истегнете Уметноста На Ѕидот Од Платно. Оваа ѕидна уметност ја прикажува романтичната порака "Се Што Сакам За Божиќ Си ти" преку мотив од снегулка. Се печати на платно завиткано преку дрвена рамка и се нуди во избор на достапни големини. Понудени во избор на достапни големини. За внатрешна употреба. Црно-бело "Се Што Сакам За Божиќ е ти" порака. Платно печатење. Завиткани преку дрвена рамка. Спремен за бесење.

Им се допаѓа и на купувачите..