• Ново
Павки на Луг Амор Оксфорд
zoom_in

Павки на Луг Амор Оксфорд

DEN 448.00

Износ
check Во продавницата.

Подигнете го вашиот стил со очите привлекувајќи женски амор моден патика. Со елегантен горен со низок профил на густ ѓон од лесен лесен, ќе се чувствувате како да шетате по облак. Перничена влошка за дополнителна удобност. Синтетичка кожа горната. Дебела сосана Ева од надворешната страна.

Им се допаѓа и на купувачите..