• Ново
Ремек -дело уметнички галерија крајбрежен влез II од Фредерик Фланет Канвас Уметнички печати 24 36
zoom_in

Ремек -дело уметнички галерија крајбрежен влез II од Фредерик Фланет Канвас Уметнички печати 24 36

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Три чамци со празни редови лебдат рамнодушно на крајбрежјето додека едно село седи тивко во близина и бранови се сруши на брегот во далечината во оваа волшебна сцена на море. Совршено за секој крајбрежен дом или канцеларија, ова парче ќе изгледа фантастично над мантил, на влез или на кој било wallид на галеријата. Без разлика дали ќе изберете да го покажете ова прекрасно парче во вашата дневна соба, спална соба, бања или како фокусна точка на крајот на долг ходник, загарантирано е да се повлече фокусот и да го привлече вниманието. Печатено на висококвалитетен материјал за платно што нуди исклучителни детали и точен приказ на боја, овој зачудувачки принт е исто така супер лесен и е лесен за виси. Нема потреба да се справувате со тешки и несакани рамки бидејќи ова парче бара само неколку нокти и стабилна рака за монтирање. Уметнички печатење на истегнати платно. Совршен за декор за дома и кујна. Лесен и лесен за виси. Избриши чисти.

Им се допаѓа и на купувачите..