• Ново
Примарно злато Карат жолто злато родиум-позлатен 3-Д шуплив крст со приврзок со кабелски ланец
zoom_in

Примарно злато Карат жолто злато родиум-позлатен 3-Д шуплив крст со приврзок со кабелски ланец

DEN 1743.84

Износ
check Во продавницата.

Дајте малку верен поглед на вашата облека со овој 3-Д ѓердан со верски приврзок. Деликатно дизајнирано од блескаво 14 карат жолто злато со бели совети позлатени со родиум, овој лесен приврзок од 34х16мм се менува од 18-инчен долг кабелски ланец со безбедност на јастог. Овој ѓердан прави одличен додаток на вашата духовна колекција.Метална тежина : 3,43 грама со синџир од типот : Финхејн Стил : Тркалезна отворена врска кабелски синџир Тип : Вкрстено приврзоци за финиш : Висока полишанда : Унисексхајн затворач : јастог клавметал : Голдглд Карат : 14 Каратметална боја : Yellowолта плоштад : Белиот родиомандрант со димензии на кауција : 34мм x 16mmchain Димензии : 18-инчен x 1.4mmhollow3dyour ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. Африка 14kt жолто злато со родиум 3 D шупливо крст приврзок : Полиран финиш3dhollowcried во 14kt жолто злато и родиумбостер затворање на канџи18 "ланец.

Им се допаѓа и на купувачите..