• Ново
Комбо сет за еднократно прибор за јадење Озарк, патека за патеки Озарк, морнарица сина
zoom_in

Комбо сет за еднократно прибор за јадење Озарк, патека за патеки Озарк, морнарица сина

DEN 560.00

Износ
check Во продавницата.

Вакуумското шише „Озарк патека“ 10 парчиња поставено во морнарица сино е совршен додаток на вашата опрема за кампување. Овој сет вклучува едно шише од не'рѓосувачки челик од 20 унци, две чаши од не'рѓосувачки челик од 14 унци со силиконски ракави, две силиконски капаци, две сламки од не'рѓосувачки челик со совети од силиконски, една слама четка, две пластични спори од одделение за храна, 10-во-1 Мултитул и топографска шема носат торба со карабинер. Овие предмети се вклопуваат во случајот за носење со карабинер, за да можете да ги земете со себе каде и да одите. Шише и чаши од не'рѓосувачки челик се премија 18/8 не'рѓосувачки челик. Чашите со 14 унца вклучуваат силиконски акценти за да ја заштитите раката од температурата на чашата. Без разлика дали одите на патување за кампување за викенд или на спортски настан, вакуумското шише Озарк Трага 10 парчиња поставено во морнарицата сина боја е совршено за вас. Сет на вакуумско шише Озарк 10 парчиња, морнарица сина вклучува : шише од не'рѓосувачки челик од 20 унци, две чаши од 14 унца со силиконски ракави, две силиконски капаци, две сламки од не'рѓосувачки челик со совети од силикон, една слама четка, две пластични спојници, А А. 10-во-1 мултитул и носете торба со карабинер. Не'рѓосувачки челик со висока оценка 18/8. Без пот. БПА- бесплатно. Совршено за вашата следна авантура за кампување.

Им се допаѓа и на купувачите..