• Ново
Нога Авенија Женски Буги Надолу Бебе Костим
zoom_in

Нога Авенија Женски Буги Надолу Бебе Костим

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Секогаш во тренд со модни дизајни напред и неверојатен квалитет со издржливост изградени да траат, Костимите На Авенијата На Нозете ќе направат да изгледате и да се чувствувате целосно неодоливо. Производите на авенијата нога се дизајнирани да бидат совршен избор за повеќето забави За Ноќта на Вештерките, тематски настани, облекување или само за забава! Вашата облека За Ноќта на Вештерките сигурно ќе се истакне во толпата Со 2-ТЕ Парчиња Буги Надолу Бебе што вклучува цветен ромпер со ѕвонче со вкрстен длабок V и соодветна шамија за глава. Пакетот вклучува : ромпер, шамија за глава. Неверојатно вклопување и одличен квалитет. Прикажани Со Нога Авенија Женски Дива Диско Перика.

Им се допаѓа и на купувачите..